برگشت به شبکه آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی 🏠::
درباره آزمایشگاه 🔬::
زمینه های تحقیقاتی 📚::
تجهیزات 🛠::
معرفی افراد 👤👤::
محصولات پژوهشی 📜📜::
تماس با ما 📞::
اخبار آزمایشگاه (1خبر جدید🔔)::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اخبار جدید
1- جلسه دکتری  آقای مسعود سهامی با عنوان "مدل‌سازی چگالش گازهای چند‌جزئی در جریان‌های پر‌سرعت"  در تاریخ  1403/04/12 در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.  

 
..
:: درباره آزمایشگاه ::

از سال ۱۳۸۷ گروهی از دانشجویان و اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به انجام مطالعات تئوری و تجربی در زمینه پیش‌رانش شیمیایی پیشرفته نموده‌اند؛ با این امید که با آینده‌نگاری این گروه، به همراه پیشرفت‌های سایر نهادهای داخلی، پاسخ‌گوی مسائل اساسی و نیازهای پیشِ روی تحقیقات فضایی کشورمان، از طریق تولید دانشِ بومی باشند. همچنین از میزان نیازمندی به دیگر کشورها برای رفع نیازهای صنایع داخلیمان هرچه بیشتر کاسته شود.
نتایج این تلاش‌ها منجر به رسیدن دست‌آوردهای از جمله ایجاد و تجهیز آزمایشگاه اندازه‌گیری اپتیکی، دست‌یابی به تکنولوژی تولید پودر آلومینیوم کاملاً کروی میکرون سایز در مقیاس صنعتی، نرم‌افزار تحلیل بالستیک داخلی موتورهای پیش‌رانه جامد (IBA)، طراحی، ساخت و راه‌اندازی سه پیش‌ران دوپایه، تک‌پایه و هیبرید در مقیاس آزمایشگاهی و دانش فنی بسیاری در ایجاد زیرساخت‌های چنین تکنولوژی‌هایی در کشور گردیده است. صحت عملکرد این تکنولوژی‌ها در چندین مطالعه موفق، سنجیده شد.

دفعات مشاهده: 6685 بار   |   دفعات چاپ: 494 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 1 بار   |   0 نظر
::
Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 46 queries by YEKTAWEB 4657